Aloe Vera a vitamíny

Aloe vera je rostlina, která je velmi oblíbená pro své léčivé účinky. Pomáhá udržovat zdravý metabolismus a má výborné hojivé účinky. Aloe se může užívat i vnitřně jako lék. Tato zázračná rostlina je prospěšná pro náš imunitní systém. Jedná se tedy o velmi efektivní způsob jak přijímat vitamíny, minerály a mnoho dalších živin.

Aloe je velmi účinná na udržení dásní ve velmi dobrém stavu. Zejména starší lidé ocení regenerační účinky, které tato rostlina umožňuje. Aloe můžeme klidně pěstovat u nás doma. Je to nenáročná pokojová rostlina. Pro náročnější zákazníky existuje mnoho přípravků vyrobených z aloe.

Velmi oblíbené jsou masti, které jsou velmi účinné a příjemně omlazují pokožku. Další využití této nádherné rostliny se nabízí třeba jako přídavek v zubní pastě nebo povzbuzujících nápojích. Ženy jistě znají celou řadu pleťové kosmetiky, která je dostupná za velmi zajímavé ceny.Recepty z Aloe Vera

Ručně vyráběné mýdlo z aloe vera

Podle tohoto receptu lze studeným procesem ručně vyrábět skvělá mýdla. Tato metoda umožňuje přidávat podle libosti vůně, barvy a struktury.

více...